Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Wydarzenia.

dodano 2017-02-04 13:56 w kategorii: Powiatowe

            Śpieszę poinformować, że z inicjatywy siedleckiego SLD Zbigniew Stąsieka, w Węgrowskim Ośrodku Domu Kultury, dnia 03.02.2017 r , odbyło się spotkanie kadr SLD Okręgu Siedlecko-Ostrołęckiego.

 

                      Oprócz kadr z poszczególnych powiatów udział w spotkaniu wziął przewodniczący Mazowieckiego SLD Arkadiusz Iwaniak. Udział w powyższym spotkaniu, na zaproszenie organizatora, zaznaczyłem swoją osobą, jako przedstawiciel wyszkowskiego kierownictwa. Głównym tematem spotkania było przedłożenie propozycji legislacyjnych i wysłuchaniu pomysłów programowych. Omówiono również sytuację polityczną w kraju, jak też udział SLD w rozwiązywaniu problemów krajowej polityki. Omówiono także przygotowania do wyborów samorządowych 2018r i przedstawiono najważniejsze zadania na rok 2017. W wyniku rozmów o dyskusji wyłania się zasadniczy problem, o którym należałoby wspomnieć , to kwestia znalezienia odpowiedniej formy reklamy działalności SLD w kraju i powiatach. W sytuacji dość skromnych finansów i przy stronniczym podejściu mediów, czyli prasy, radia i telewizji, nie ułatwia nam możliwości pokazania się. Nawet można zauważyć jawną dyskredytację prasy czy w telewizyjnych audycjach wszelkich poczynań, a wszystko przed obawą utraty swojego elektoratu na rzecz rosnącej w siłę, co pokazują badania, elektoratu Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

redaktor portaluKomentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  wczoraj o 16:07

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  przedwczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  przedwczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  2 dni temu, 2017-11-16

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  2 dni temu, 2017-11-16

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.